2022 m. gruodžio 22 d. Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos suagusieji rinkosi į pusmečio darbų peržiūrą. Šis mokslo metų pusmetis buvo skirtas susipažinti su stiklo apdirbimo technikomis ir jų praktiniu taikymu. Suagę mokiniai dalyvavo neformaliojo suaugusiųjų švietimo programoje „Stiklo technikos naudojimas šiuolaikinėje menų mokykloje: technologijos ir vizualizacija – teorija ir praktika“. Buvo išbandyta stiklo sukepimo ir vitražo technikos, pasigaminti papuošalai, vitražai, lėkštės, žaislai ir kitokie dekoratyviniai stiklo objektai. Ryškus ir apčiuopiamas rezultatas džiugino prieššventinio vakaro svečius. Pokalbius apie gimstančius nedidelius kūrinius, sėkmes ir lūkesčius praturtino Irenos Malmygienės poezijos skaitymai ir naminiai Kalėdiniai skanumynai. Aptarę sekančio pusmečio planus jau nekantriai laukiame kitų darbingų susitikimų.

Nuotraukų galerija