AKORDEONO DIENOS VARĖNOJE!

2023 m. kovo 13-14 d. Varėnos J. Čiurlionytės menų mokykloje vyks akordeono dalyko metodinės dienos. Gerąja pedagogine praktine patirtimi dalinsis ir koncertus bendruomenei dovanos net trys akordeono profesionalai.
Kovo 13 d. 15 val. – Grigiškių meno mokyklos direktoriaus, akordeono mokytojo eksperto, atlikėjo Romo Morkūno metodinis pranešimas ir kūrybinės dirbtuvės tema „Modernus akordeonas. Elektroakustinio skambesio paieškos” – procesoriaus Loop Station naudojimas komponuojant ir atliekant originalią muziką.

17. 30 val. – Romo Morkūno koncertas Varėnos bendruomenei.
Kovo 14 d. 14 val. – Kauno J. Gruodžio konservatorijos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos akordeono dalyko mokytojo metodininko, atlikėjo Laimono Salijaus metodinis pranešimas ir meistriškumo pamokos tema: „Garso išgavimo subtilybės grojant akordeonu. Atlikimo kokybės ir garso formavimo sąsajos ugdant jaunuosius akordeonininkus”, Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojo metodininko Mariaus Laurynaičio metodinis pranešimas ir meistriškumo pamokos tema: „Gabių mokinių ugdymas. Inovatyvūs darbo metodai ruošiant mokinius konkursams ir festivaliams”.
17. 30 val. – Laimono Salijaus ir Mariaus Laurynaičio koncertas Varėnos rajono bendruomenei.
Visi renginiai nemokami. Į kvalifikacijos tobulinimo renginius kviečiame registruotis paspaudus Varėnos švietimo centro internetinę nuorodą: